Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)
Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda
2017 Yılında proje aşamasına geçirilen DE Fashion, yıllardır büyüyen ekibi; İnternet ve sosyal medya mağazasıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Başarımızın kaynağı size güvenli bir alışveriş ortamı sağlamak ve memnuniyetinize layık olmaktır. Her gün yenilenen ürün çeşidimiz ve kampanyalarımızla sizlerle olmaktan mutluluk duymaktayız.

Müşteri Memnuniyeti Bizi, biz yapan ve asla taviz vermeyeceğimiz en temel ilkemizdir. Sizlere güvenli bir e-ticaret ortamı sağlamak ve memnuniyet takibinizi yapmak için buradayız.

Kalite Garantisi ve Ürünlerimizin Kontrol için, seçim aşamasından kargolanma etabına kadar titizlikle kontrol edilmektedir. DE Fashion ailesi olarak her daim ürünlerimizin kalite garantisi olarak buradayız.

Güvenli Alışveriş ve Verilen Korunması
De-fashion.com üzerinden yaptığınız tüm alışverişler e-ticaret güvenlik ilkelerine uygun olarak korunmaktadır. Verileriniz kimseyle paylaşılmamaktadır. 
De-fashion.com’da tüm ürünlerimiz, kredi kartı-banka kartı ile ödeme ve hızlı kargo avantajlarıyla sizleri bekliyor.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi ile, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de gelir kapısı oluyoruz.

 

X